0542 170 5252
tr

Kirpik lifting

23.04.2022
5.590

Kirpik lifting: Erkek ve kadın olarak kirpik lifting uygulaması yapılabilir. Daha canlı ve kıvrımlı bir görünümle kirpiklerinize keratin bakımıyla dolgun kirpik teli görünümü sağlanır.

HizmetSeansFiyat
Kirpik Lifting1 Seans650 TL
→ Tüm fiyatları görmek için tıklayın

Fiyatlar Kurtköy/Yenişehir/Pendik şubelerde geçerlidir. Paket kampanyalarımız ve indirimli fiyatlar için bizimle iletişim kurun!

Kirpik Lifting Popüler uygulamalardan biri haline gelen kirpik lifting uygulaması, daha etkileyici kirpiklere doğal şekilde sahip olmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemdir.

 
Hizmet Özellikleri
  • Daha gür ve bakımlı görünüm kazandırır.
  • Uzun süreli kıvrımlı görünüm sağlar
  • Kirpikler keratinle beslenir.
  • Kimyasal madde içermez.

Kirpik lifting, kirpiklerin daha doğal, uzun ve kıvrık görünmesini sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Kirpikleri kaldırmak ve daha göz alıcı bir ifade kazanmak adına uygulanan kirpik lifting, giderek daha yaygın bir uygulama haline geliyor. Uygulamada kirpiklere solüsyonlar sürülerek bazı ekipmanlarla kıvrılarak belirli bir süre uzun ve kıvrık halde kalıyor.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Kirpik lifting Kirpiğe zarar verir mi?
 

Kirpik lifting işlemi doğal içeriklerle yapılan bir işlem olduğundan zararsızdır.

 
Kirpik lifting kaç ay kalıcı?
 

Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür. Bu işlemin kalıcılığı kişinin kendi kirpik yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak ortalama olarak 2,5-3 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.

 
Kirpik lifting kirpik döker mi?
 

Kirpikler için zararsız bir bakım işlemidir.

 
Kirpik lifting sonrası nelere dikkat edilmeli?
 

1 gün boyunca makyaj yapmaktan kaçınmalı ve göz ovuşturulmamalıdır. -İlk gün yüzülmesi tavsiye edilmiyor ve başka yüz güzellik bakımı yapmaktan da uzak durmanız gerekiyor. – İşlem sonrası yaptığınız makyajlarda kalıcı maskaralardan kaçının. -Yağ bazlı makyaj çıkarıcılar yerine su bazlı ürünleri tercih etmelisiniz.

Şimdi Randevu Al

 
Kıvrımlı kirpikler!
Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür.
Formu Doldurun Sizi Arayalım

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    05421705252